"Węglowa rodzina" - zajęcia biblioteczne
08.12.2015.

100_4710.jpgDnia 8 grudnia 5 latki z grupy integracyjnej udały się do pobliskiej biblioteki na kolejne zajęcia biblioteczne, które dotyczyły obchodzonego kilka dni temu Dnia Górnika. Dzieci dowiedziały się, jak powstały pokłady węgla, wysłuchały opowiadania poszerzającego ich wiadomości o wykorzystaniu węgla. Zobaczyły jak wygląda godło i flaga górników, a także ich czapka i strój galowy. Na koniec pokolorowały postać górnika węglem rysunkowym.

Zapraszamy do galeriie._gornik....jpg

Mikołaj odwiedził naszych przedszkolaków
05.12.2015.

100_4680.jpg6 grudzień to magiczna data wyczekiwana przez wszystkie dzieci cały rok. Ale nasze przedszkole Mikołaj odwiedził już 4 grudnia z workiem pełnym zabawek dla każdej grupy wiekowej, które bardzo spodobały się naszym milusińskim. Nie zabrakło także pysznych słodkości i pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Dzieciaki obiecały, że będą grzeczne i posłuszne, więc Mikołaju, nie zapomnij o nas za rok!

Zapraszamy do galeriimikolaj.gif

Teatr Skrzat przybył do naszego przedszkola
02.12.2015.

100_4666.jpgJuż za kilka dni nadejdzie wyczekiwany przez wszystkie dzieciaki MIKOŁAJ. Ale już 2 grudnia w naszym przedszkolu mieliśmy przedsmak owego dnia, a mianowicie zawitał do nas Teatr Skrzat z Krakowa z przedstawieniem Zimowe igraszki. Krysia Kaprysia, jej tata, Zajączek, Bałwanek, Krasnal i na końcu Święty Mikołaj wzbudziły u dzieci ogromną radość oraz chęć do pozytywnego zachowania, które jak wiadomo jest mile widziane przez Mikołaja. Obiecał on że 6 grudnia odwiedzi nasze przedszkole. Już czekamy na ciebie Święty Mikołaju!!!

Zapraszamy do galerii1cea6dcc000f9a3c52a98145.gif