Głośne czytanie u najstarszych przedszkolaków
23.11.2015.

100_4416.jpg100_4422.jpgDnia 23 listopada najstarsze przedszkolaki po raz kolejny odwiedziła pani Ewa z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) w Czeladzi w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Dzieci poznały książkę Agnieszki Frączek Świat dzikich zwierząt, dzięki której dowiedziały się o zwyczajach egzotycznych zwierząt w postaci wesołych wierszyków o każdym z nich. Atrakcją było naciśnięcie dźwiękowej linijki i  sprawdzenie, jakie odgłosy wydają dzikie zwierzęta.                                                   xi.jpg

Przedszkolna Olimpiada Sportowa juz za 3 dni!!!
23.11.2015.

olimpiada.gifDNIA 26 LISTOPADA 2015 ROKU O GODZINIE 10.00. W HALI SPORTOWEJ MOSIR ODBĘDZIE SIĘ OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA 2015. WEZMĄ W NIEJ UDZIAŁ ZAWODNICY Z 7 CZELADZKICH PRZEDSZKOLI, A CAŁĄ IMPREZĘ POPROWADZĄ PANI ANIA Z PRZEDSZKOLA NR 9 I PANI OLA Z PRZEDSZKOLA NR 7. JUŻ ODLICZAMY DNI DO TEGO SPORTOWEGO WYDARZENIA!!!

Spotkanie z przedstawicielką Straży Miejskiej
23.11.2015.

bezpieczny_przedszkolak.jpg20 listopada w grupa 5- latków gościła pracownicę Straży Miejskiej w ramach akcji Bezpieczne Przedszkole. Pani strażnik przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego zachowania w domu i poza nim oraz te związane z bezpiecznym przechodzeniem przez ulicę. Dzieci dowiedziały się jak zachowywać się podczas nieobecności dorosłych oraz ćwiczyły sprawne zgłaszanie wypadku pod numer alarmowy 112. Pani strażnik uświadomiła im także konieczność nieufnego stosunku do osób obcych. 5- latki wykazały się dużą wiedzą na tematy związane z bezpieczeństwem, jednak w tym względzie ćwiczeń nigdy za wiele. Odblaskowe znaczki, które otrzymały w prezencie były miłym akcentem na zakończenie spotkania.

Zapraszamy do galeriik,mzuwmtu0mtusmjqxodix,f,cop.gif