Walentynki w Bajkowej Przygodzie:)
15.02.2016.

Wybrany obrazWalentynki to jak wiadomo święto zakochanych, ale nie tylko. To także okazja do wspaniałej zabawy dla naszych przedszkolaków. W każdej grupie nie brakowało wesołych zabaw tanecznych i konkursów. Każdy mógł się popisać wiedzą na temat "walentynkowych par" z bajek i filmów rysunkowych, za co otrzymał słodkie czerwone serduszko. Wiele radości sprawiło także dzieciom szukanie drugiej połówki serca. Grupa integracyjna wykleiła ogromne serce, które ozdobiło salę. Przedszkolaki miały okazję własnoręcznie wykonać walentynkę i podarować ją wybranej osobie. Na koniec wszyscy otrzymali pyszny                                                    jogurt SERDUSZKO. Było słodko i  wesoło.

Wybrany obrazZapraszamy do galerii

Dzień Babci i Dziadka w Bajkowej Przygodzie
04.02.2016.

Wybrany obrazW naszym przedszkolu 2 i 4 lutego odbyły się spotkania, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Każda z grup przygotowała program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki i tańce. Dziadkowie  mogli zobaczyć, jak pięknie występują ich wnuczęta. Podziwiać naszych przedszkolaków mogła także Pani Burmistrz Beata Zawiła, która złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadziusiom. Goście byli wzruszeni talentem swoich wnucząt, nagradzając występy małych aktorów gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i upominki. Na koniec Babcie i Dziadziusiowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Spotkania przebiegły w serdecznej atmosferze. Za rok znów spotkamy się z naszymi gośćmi!!!

Zapraszamy do galerii      Wybrany obraz

Czytanie na dywanie w grupie 4 latków
01.02.2016.

Wybrany obraz  Wybrany obraz

Dnia 1 lutego grupę 4 latków odwiedziła pani Ania - mama jednej z dziewczynek, która w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przeczytała dwa opowiadania: Złotowłosa i trzy misie oraz Koziołeczek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały oraz miały okazje obejrzeć kolorowe ilustracje. Cieszymy się z zaangażowania rodziców w akcje organizowane w naszym przedszkolu. Liczymy na kolejnych chętnych!!!