Bal karnawałowy 2016
28.01.2016.

Wybrany obrazKarnawał to czas balów, maskarad i zabaw. Bawią się wtedy nie tylko dorośli, lecz jest to wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromna radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe.W czwartek 28 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Dzieci zamieniły się w księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, batmanów, piratów, policjantów oraz wiele innych postaci.Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy, którą poprowadził Błażej Złotniczek. Zabrał on dzieciaki w wesołą  podróż pełną niespodzianek i miłych atrakcji. Nie obyło się oczywiście bez baniek mydlanych, które sprawiły przedszkolakom ogromną frajdę. Przebierańcy świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Pan fotograf wykonał pamiątkowe zdjęcia, które pięknie uwieczniły wesołe minki naszych milusińskich. Czekamy już na kolejny bal!!!

Zapraszamy do galeriiWybrany obraz

Zaproszenie na bal karnawałowy
22.01.2016.

Wybrany obraz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI

NA BAL KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ

W NASZYM PRZEDSZKOLU

DNIA 28 STYCZNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 10.00.

Wybrany obraz

Pani Ewa czyta przedszkolakom
22.01.2016.

Wybrany obraz  Wybrany obraz